Materská škola Čs. brigády
Bublinka

Triedy

Zoznam detí 2023/2024

farba tried deťom ostáva počas celého pobytu v MŠ , mení sa umiestnenie a priestor tried

v prílohe prikladáme nové rozdelenie tried

rozmiestnenie tried (92.38 kB)

1. trieda MODRÁ BUBLINKA bubl ( priestor bývalej červenej bublinky, úplne vpravo prízemie)

Dobríková D., Flórová S., Hrivík A., Jurčová K., Kapitáň L., Katrák M., Klimo M. P., Kossuth A., Kossuth L., Kováčik M., Kováčik Mat., Králik T., Krišandová E., Macík L., Makovický A., Meleková H., Moravčíková S., Sotáková E., Stolárová E., Vrbka Š., Zubek M., Žuffa M.

2. trieda HNEDÁ BUBLINKA bubl  ( priestor bývalej oranžovej bublinky.,  vpravo prízemie)

Bartoš M., Daňová N., Devečka M., Droppová B., Frajkorová L., Gejdošová M., Gubalová H., Hliničan O., Kanderová L., Kaščák A., Kořínek L., Krasničan B., Krivulčíková E., Kufčáková N., Lašová N., Majerčiaková S., Mirgová E., Mrázová V., Pavúk M., Stehlík R., Turčan M.

3. trieda FIALOVÁ BUBLINKA bubl  ( priestor bývalej žltej bublinky,  prízemie vľavo, pri vchode )

Bartík J., Griešová S., Hajdu K., Haviarová J., Hesteriaková A., Chovančíková L., Jurčová S., Knapčík. J., Kulcsárová O., Lucák T., Matejková H., Neumanová A., Polovková E., Prokeš M., Sekanová N., Sochorová T., Struhárová T., Terek Gregor L., Tomčík F., Vallo A., Votková K.

4. trieda ČERVENÁ BUBLINKA bubl   ( priestor bývalej zelenej bublinky,  schody za telocvičňou a doprava)

Bauer R., Benec R., Cibuľová M., Černý M., Červenáková D., Damborský B., Danišová M., Dzurek I., Glemba O., Gubalová M., Hajdu E., Hubková A., Jurkovičová R., Klein E., Kotuľák A.,  Kúciková T., Kučerák T., Kulcsár L., Luštíková A.., Piláriková T., Uličná N., Uličný S., Víťazová V.

5. trieda ŽLTÁ BUBLINKA  bubl  ( priestor bývalej hnedej bublinky,  schody za telocvičňou a doľava)

Ambrózyová M., Bella M., Droppa T., Droppová E., Floro A.,Gábor B., Gajdošová G., Gregor O., Hladišová E., Hlavajová T.,  Ivanová S., Janovčíková L., Kováčiková E., Kunová A., Macík J., Majdeková M.,  Racko S., Skaličanová Z., Stodolová S., Struhár T.,Tureková H.,  Zeleňák M., Živčic S.

6. trieda ZELENÁ BUBLINKA bubl  ( priestor bývalej fialovej bublinky.,  prízemie za telocvičňou )

Atalovič T., Banár M., Brdár M., Falbová D., Háčik R., Haviarová D., Hofreiter C., Chaban M., Jaško T., Knap Š., Kočková D., Kufčáková N., Lach T., Lichardus F., Pajerchin M., Ručková K., Siváková E., Šramo R., Uhrínová T., Urban T. V., Voláriková L., Zaťko M., Zubajová Z.

7. trieda ORANŽOVÁ BUBLINKA  bubl   ( priestor bývalej modrej bublinky.,  vpravo horná terasa)

A.Do V., Baláž J., Gajdošová A., Grešo M., Hervartovský T., Huna R., Huna A., Kmeťová V.,  Kmeťová M., Kováč P., Križková Z., Kubáňová A., Lauko M., Maderka D., Machajdíková J., Martiak V., Moravčík L., Pajongová L., Priesolová N., Staroň J., Vojkovič E.

8. trieda RUŽOVÁ BUBLINKA bubl   (priestor rovnaký, vľavo horná terasa)

Červenková E., Čulíková A., Gardian O., Gejdoš Š.,  Havryshchuk, Hvosík T., Hvostíková A.,Ilenčík O., Jančiová Pizimolas S. T., Jurčová S., Kováč D., Kúcik A., Kupčová H., Mareček A., Molda L., Ondreášová H.,  Podoba R., Rumanský M., Slabej L., Szabo T., Takáč K., Uličný Belopotocký M.

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

dnes, nedeľa 5. 5. 2024
slabý dážď 22 °C 8 °C
pondelok 6. 5. zamračené 22/11 °C
utorok 7. 5. mierny dážď 18/12 °C
streda 8. 5. mierny dážď 12/8 °C

Prihlásenie k odberu správ

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom e-mailov