Materská škola Čs. brigády
Bublinka

Škôlkárske pravidlá pre dospelákov

Mamka a ocko, prosím...

• Priveďte ma do MŠ a príďte si po mňa vždy včas, nie je mi príjemné byť posledný.
  • Ak nebudeme stíhať ráno prísť včas, zavolajte pani učiteľke, aby so mnou počítala.
  • Nenaťahujte ranné lúčenie, som potom ešte viac smutný.
  • Nevoďte ma do MŠ, keď mi nie je dobre alebo som chorý, nakazil by som kamarátov, celý deň by som tam preplakal a pani učiteľka by vám aj tak zavolala, aby ste si po mňa prišli.
  • Nedávajte mi potajomky do skrinky ani so sebou do MŠ žiadne sladkosti, v triede máme dosť pestrej stravy, ktorá je pre nás vhodná.
  • Keď budem mať narodeniny, môžete pre deti upiecť niečo "zdravého" alebo doniesť nejaké ovocie a zeleninu, spoločne to oslávime a dobrotky si rozdelíme.
  • Dávajte mi do MŠ na oblečenie veci, v ktorých môžem slobodne tvoriť a nemusím sa báť, že ich zamažem.
  • Čítajte pozorne odkazy na dverách, sú dôležité a sú pre vás. Nedajú sa bohužiaľ všetky informácie povedať každému osobne, pre to volíme aj takýto spôsob komunikácie.
  • Buďte úprimní a nezabudnite pani učiteľkám oznámiť všetky dôležité veci alebo zmeny, ktoré by mali vedieť.
  • Dôverujte pedagogickým skúsenostiam našich pani učiteliek, sú tu pre nás. Prípadné problémy riešte s nimi alebo pani riaditeľkou. Sú ochotné a prístupné.
  • Buďte nám príkladom a dodržujte škôlkárske pravidlá s nami.

vaši Bublinkáči

Pre rodičov

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

dnes, sobota 4. 5. 2024
polojasno 22 °C 10 °C
nedeľa 5. 5. slabý dážď 22/10 °C
pondelok 6. 5. slabý dážď 21/11 °C
utorok 7. 5. silný dážď 17/11 °C

Prihlásenie k odberu správ

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom e-mailov