Materská škola Čs. brigády

Triedy

Zoznam detí 2022/2023

1. trieda ČERVENÁ BUBLINKA bubl

Bauer R., Benec R., Cibuľová M., Černý M., Damborský B., Danišová M., Dzurek I., Glemba O., Gubalová M., Hajdu E., Hubková A., Jurkovičová R., Klein E., Kotuľák A., Kováčiková E., Kúciková T., Kučerák T., Kulcsár L., Luštíková A.., Piláriková T., Uličná N., Uličný S., Víťazová V.

2. trieda ORANŽOVÁ BUBLINKA  bubl

A.Do V., Baláž J., Fizoľa J., Gajdošová A., Grešo M., Hervartovský T., Huna R., Huna A., Kmeťová V.,  Kmeťová M., Kováč P., Križková Z., Krottáková L., Kubáňová A., Lauko M., Machajdíková J., Martiak V., Moravčík L., Pajongová L., Priesolová N., Staroň J., Vojkovič E.

3. trieda ŽLTÁ BUBLINKA  bubl

Ambrózyová M., Bella M., Droppa T., Droppová E., Floro A., Gajdošová G., Gregor O., Hladišová E., Hlavajová T., Fizoľová A.,  Ivanová S., Janovčíková L., Kunová A., Macík J., Majdeková M., Oravec A., Racko S., Skaličanová Z., Stodolová S., Struhár T.,Tureková H., Vlček T., Zeleňák M., Živčic S.

4. trieda ZELENÁ BUBLINKA bubl

Atalovič T., Banár M., Brdár M., Falbová D., Háčik R., Haviarová D., Hofreiter C., Jaško T., Knap Š., Kufčáková N., Lach T., Lichardus F., Pajerchin M., Ručková K., Siváková E., Uhrínová T., Urban T. V., Voláriková L., Zavacký S., Zubajová Z.

5. trieda HNEDÁ BUBLINKA bubl

Čajka A., Huna R., Chrapčiak A., Chudý M., Jurčo O., Kažmérová E., Kmeťová R., Kossuth G., Kossuth K.,   Krevová E., Lucák L., Ludrovec P., Medzihradská S., Mirga S., Oško T., Petrufová S., Priehradníková T., Staroň M., Šípková E., Trizna J., Unzeitigová Z., Vaculová A.,  Vrbka M.

6. trieda FIALOVÁ BUBLINKA bubl

Bartošová M.,  Čendula J., Gregorová S., Hesteriaková A., Hošková M., Jančiová Pizimolas S., Jurčová S., Kováč D., Krivulčíková M., Krottáková L., Kováčik O., Kúcik A., Lauko P., Majerčiak L., Molda L., Paulínyová N., Pavúková D., Pelachová L., Slahučka R., Takáč K., Uličný Belopotocký M., Žiška M., Žulevič D., Žulevičová D.

7. trieda MODRÁ BUBLINKA bubl

Dobríková D., Flórová S., Hrivík A., Jurčová K., Kapitáň L., Katrák M., Klimo M. P., Kossuth A., Kossuth L., Kováčik M., Kováčik Mat., Králik T., Krišandová E., Macík L., Makovický A., Meleková H., Moravčíková S., Sotáková E., Stolárová E., Vrbka Š., Zubek M., Žuffa M.

8. trieda RUŽOVÁ BUBLINKA bubl

Bartíková E., Frajkor J., Gábor K., Chmúrová D.,  Kokiová D., Kokyová D., Korecký M., Kováč B., Kožáková S. , Kráľ F., Kubáňová N., Kubínová Z., Kuzmina M., Kypta M., Majerčinová E., Mikulášová E., Novajovský P., Podoba R., Pohorielová K., Roberts M.J., Szabo T., Štelmach A., Uhrín O., Živčicová P.

Po Ut St Št Pia So Ne

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Aktuálne počasie

dnes, pondelok 5. 12. 2022
rain and snow 4 °C 3 °C
utorok 6. 12. rain and snow 4/3 °C
streda 7. 12. zamračené 4/1 °C
štvrtok 8. 12. oblačno 5/0 °C

Prihlásenie k odberu správ

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom e-mailov