Materská škola Čs. brigády

Triedy

Zoznam detí 2021/2022

1. trieda ČERVENÁ BUBLINKA bubl

Bauer R., Benec R., Cibuľová M., Černý M., Damborský B., Danišová M., Glemba O., Gubalová M., Hajdu E., Hubková A., Ilenčík O., Jurkovičová R., Klein E., Kotuľák A., Kováčiková E., Kúciková T., Kučerák T., Kulcsár L., Mareček A., Piláriková T.

2. trieda ORANŽOVÁ BUBLINKA  bubl

Billa N., Černáková V., Diačiková A., Dobrík K., Dorociaková E., Dudová K., Klimo Š., Krišandová V., Krupik T., Kubík A., Kullová B., Lesáková V., Melichová V., Mikuš J., Sajko J., Sajko T., Stodolová L., Szuperák B., Šlauková S., Šramo T., Venger M., Víťaz V., Voláriková E.

3. trieda ŽLTÁ BUBLINKA  bubl

Ambrózyová M., Bella M., Droppa T., Droppová E., Floro A., Gajdošová G., Gregor O., Hladišová E., Hlavajová T.,  Ivanová S., Janovčíková L., Kunová A., Macík J., Majdeková M., Oravec A., Racko S., Skaličanová Z., Stodolová S., Struhár T.,Tureková H., Vlček T., Zeleňák M.

4. trieda ZELENÁ BUBLINKA bubl

Atalovič T., Banár M., Brdár M., Brnušáková E., Falbová D., Háčik R., Haviarová D., Hofreiter C., Jaško T., Knap Š., Lach T., Lichardus F., Pajerchin M., Ručková K., Siváková E., Uhrínová T., Urban T. V., Voláriková L., Zavacký S.

5. trieda HNEDÁ BUBLINKA bubl

Čajka A., Huna R., Chrapčiak A., Jurčo O., Kažmérová E., Kmeťová R., Kossuth G., Kossuth K.,   Krevová E., Lucák L., Ludrovec P., Medzihradská S., Mirga S., Oravec M., Petrufová S., Priehradníková T., Staroň M., Šípková E., Trizna J., Unzeitigová Z., Vaculová A.,  Vrbka M.

6. trieda FIALOVÁ BUBLINKA bubl

Bartošová M.,  Čendula J., Gregorová S., Hesteriaková A., Hošková M., Jančiová Pizimolas S., Jurčová S., Kováč D., Krivulčíková M., Krottáková L., Kováčik O., Kúcik A., Lauko P., Majerčiak L., Molda L., Paulínyová N., Pavúková D., Pelachová L., Takáč K., Uličný Belopotocký M.,   Žulevič D., Žulevičová D.

7. trieda MODRÁ BUBLINKA bubl

Baláž D., Bartíková E., Bauer K., Danišová D., Eviaková M., Frajkor J., Hubková T., Chudý M.,  Ilenčík O., Javošová A., Korčoková A., Kožáková S., Kypta M., Majerčinová E., Milová E., Oško T., Plevová P., Slahučka R., Sliacky M., Štellmach A., Žiška M., Žuffa A.

8. trieda RUŽOVÁ BUBLINKA bubl

Antolová V.,  Bednarčíková Z., Brnušáková M., Čulík E., Hervartovský A., Klepáč V. P.,  Kokiová D., Kokyová D., Kováč B., Kráľ F., Kubáňová N., Kubínová Z., Mirga R., Mudroň J., Podoba R., Roberts M.J., Rumanský O., Szabo T., Širučková T., Uhrín O., Uličná N., Uličný S., Zubajová Z.

Po Ut St Št Pia So Ne

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Aktuálne počasie

dnes, utorok 28. 9. 2021